YERBA MATE

Herbata sypana Yerba Mate Hierbs z dodatkiem ziół AMANDA 500 g Zobacz większe

Herbata sypana Yerba Mate Hierbs z dodatkiem ziół AMANDA 500 g

Producent: AMANDA

Nowy produkt

Amanda Hierbas to w 95% klasyczna yerba mate z listkami, gałązkami i standardową ilością pyłku. Zapewnia pełny, głęboki, klasyczny smak.

Więcej szczegółów

Amanda Hierbas to w 95% klasyczna yerba mate z listkami, gałązkami i standardową ilością pyłku. Zapewnia pełny, głęboki, klasyczny smak. Pozostałe 5% to unikalna mieszanka ziół zawierająca m.in.: zioło Te del Inca (Incayuyo, łac. lippia integrifolia ), boldo, cedron, miętę pieprzową, kwiat lipy, miętę, poleo.

Yerba Mate marki Amanda produkowana jest w prowincji Misiones. Wszystkie procesy jej produkcji od uprawy do wysyłki podlegają stałym kontrolom i wysokim standardom, po to aby zapewnić klientom produkty najwyższej jakości. Amanda to ponad 90 lat tradycji i ogromne doświadczenie, którego efektem jest produkt godny zaufania i polecenia każdemu.


Sposób przyrządzania:

  • wsyp susz yerba mate do naczynka (od 1/3 do 3/4 objętości naczynia)

  • przykryj naczynie dłonią, odwróć i potrząśnij kilka razy, 

  • postaw ostrożnie naczynie, 

  • włóż bombillę zakończoną filtrem do naczynia w miejscu, gdzie jest najwięcej wolnej przestrzeni,

  • wlej gorącą, ale nie wrzącą wodę (70-800C)

  • po 3-5 minut można pićSmak i aromat: Intensywnie ziołowy smak. Bogactwo ziołowego aromatu.

Działanie: warto w niej zasmakować – dla orzeźwienia — w ciepłe dni jako terere. Także w tradycyjnym zaparzaniu pokrzepi nas w chłodniejszym okresie roku. Niezależnie od sposobu przyrządzania naparu Con Hierbas doskonale pobudza organizm do aktywności.5 innych produktów w tej samej kategorii: