YERBA MATE

Yerba Mate AMANDA 0,5 KG Zobacz większe

Herbata sypana Yerba Mate klasyczna AMANDA 500 g

Producent: AMANDA

Nowy produkt

Klasyczna Amanda to tak zwana Elaborada con palo, czyli yerba mate z liśćmi, patyczkami i pyłem. Yerby te nie są zbyt mocne, ale dzięki patyczkom mają oryginalny i ciekawy smak. Dla każdego kto zaczyna swoją przygodę z "paragwajską herbatką" klasyczna yerba mate con palo to obowiązkowa pozycja.

Więcej szczegółów

Klasyczna Amanda to tak zwana Elaborada con palo, czyli yerba mate z liśćmi, patyczkami i pyłem. Yerby te nie są zbyt mocne, ale dzięki patyczkom mają oryginalny i ciekawy smak.

Tradicional lub Klasyczna - określenia te występują wymiennie w nazwach yerba mate elaborada con palo bez dodatków ziół czy aromatów. Dla każdego kto zaczyna swoją przygodę z "paragwajską herbatką" klasyczna yerba mate con palo to obowiązkowa pozycja.

Yerba Mate marki Amanda produkowana jest w prowincji Misiones. Wszystkie procesy jej produkcji od uprawy do wysyłki podlegają stałym kontrolom i wysokim standardom, po to aby zapewnić klientom produkty najwyższej jakości. Amanda to ponad 90 lat tradycji i ogromne doświadczenie, którego efektem jest produkt godny zaufania i polecenia każdemu.


Sposób przyrządzania:

  • wsyp susz yerba mate do naczynka (od 1/3 do 3/4 objętości naczynia)

  • przykryj naczynie dłonią, odwróć i potrząśnij kilka razy, 

  • postaw ostrożnie naczynie, 

  • włóż bombillę zakończoną filtrem do naczynia w miejscu, gdzie jest najwięcej wolnej przestrzeni,

  • wlej gorącą, ale nie wrzącą wodę (70-800C)

  • po 3-5 minut można pićSmak i aromat: gorzki, delikatny

Działanie: lekko pobudza, poprawia humor, likwiduje zmęczenie5 innych produktów w tej samej kategorii: