DLA KOBIET W CIĄŻY I MAM

Pianka dla dzieci do twarzy i ciała kojąca PNATENOLMED 150 ml Zobacz większe

Pianka dla dzieci do twarzy i ciała kojąca PNATENOL MED 150 ml

Nowy produkt

Kojąca pianka do twarzy i ciała dla dzieci. Wysokie stężenie d’panthenolu (10%) zapewnia szybkie i długotrwałe łagodzenie podrażnień skóry po kąpieli słonecznej lub działaniu innych niekorzystnych czynników.

Więcej szczegółów

Kojąca pianka do twarzy i ciała dla dzieci. Wysokie stężenie d’panthenolu (10%) zapewnia szybkie i długotrwałe łagodzenie podrażnień skóry po kąpieli słonecznej lub działaniu innych niekorzystnych czynników. Nawilża i regeneruje skórę z objawami oparzeń i termicznych oraz wspomaga gojenie otarć naskórka słonecznych i skaleczeń. Dodatkowo łagodzi podrażnienia wywołane odparzeniami.
Alantoina działa łagodząco i regenerująco, zmniejsza zaczerwienienia i podrażnienia skóry.
Inutec intensywnie nawilża i odbudowuje uszkodzony naskórek.

Wyjątkowo łagodna formuła pianki została stworzona z myślą o wrażliwej i delikatnej skórze dziecka. Polecana jest do całorocznej pielęgnacji w celu ukojenia i regeneracji skóry po oparzeniach słonecznych i termicznych, uszkodzeniach naskórka oraz odparzeniach. Pianka koi i regeneruje skórę po oparzeniach słonecznych i termicznych, uszkodzeniach naskórka oraz odparzeniach.

Obszar: twarz i ciało

Rodzaj skóry: narażona na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, podrażniona po lekkich oparzeniach oraz wywołanych zbyt długą ekspozycją słoneczną lub solaryjną

Działanie: kojące, regenerujące, nawilżające

Wiek: bez ograniczeń

Sposób użycia: Przed użyciem energicznie wstrząsnąć. Trzymając pojemnik pionowo, wydozować niewielką ilość na dłoń i rozprowadzić na twarz. Stosować na ciało rozpylić bezpośrednio na skórę w odległości 15 cm od miejsca aplikacji

Skład: 10% d’panthenolu, alantoina, inutec

Pojemność: 150 ml

30 innych produktów w tej samej kategorii: